IT konzultant SW Zlín

Aktualizováno:

1. 3. 2024

Lokalita pracoviště:

Zlín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 50000 Kč za měsíc

Homeoffice:

Ano

Značka:

7708

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Jste komunikativní, analytický a umíte naslouchat zákazníkům? Rád byste měl flexibilní pracovní dobu nebo měl možnost mít Home office? Jestliže ano, tak jste náš člověk!

Pro našeho významného klienta, společnost z oblasti identifikačních systémů, hledáme (m/ž) vhodného kandidáta na pozici:

Odborný konzultant SW

Náplň práce:

• Před implementační analýzy zakázek a konzultace
• Implementace a zákaznické konfigurace SW produktů
• Aktivní hledání technických možností řešení zákaznických požadavků
• Práce v databázových aplikacích spravující docházku, webové aplikace
• Spolupráce na tvorbě cenových nabídek
• Poskytování technické podpory zákazníkům
• Evidence výkazů a zápis informací do informačního systému

Jak by měl vypadat Váš profil?

• Technické a analytické myšlení, přehled v IT oblasti
• Znalost databázového prostředí SQL
• Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
• Odpovědnost, spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu
• Znalost práce PC – MS Office, práce s komunikačními technologiemi
• Ochotu učit se novým věcem
• Znalost programování – výhodou
• Znalost prostředí Fast Report – výhodou
• Komunikativní angličtina – výhodou
• ŘP skup. B

Co Vám můžeme nabídnout?

• Zajímavou práci pro zákazníky zvučných jmen
• Zázemí tradičního výrobce s více než 27 lety zkušeností v oboru
• Pohodový pracovní tým s vysokou firemní kulturou
• Příjemné pracovní prostředí
• Motivující finanční ohodnocení
• Příspěvek na stravování
• Flexibilní pracovní doba (možnost až 80% Home office)
• Nástup možný ihned

Kontaktní osoba:
Andrea Bialá
Tel: 774350344